5.03.2009

Bu da mı Gol Değil?


             Youtube açıp birbirmize komik videolar izletiriz günün birinde belki.Videoların nasıl çekildiğini,çeken insanların nasıl ruh halleriyle o işlere bulaştıklarını düşünürken bir sohbete başlarız belki.

             Bir sen video açarsın bir ben açarım ve biz videoları tüm hayranlığımızla izlerken sen bana birşeyler katarsın,ben de sana birşeyler katarım.

           "Bak şunun en komik yeri burası,bak bak bir daha izle."

           "Boşluğa 'İstanbul'un Gerçek Fatihi' yazsana!"

------------------------------------------------------------------------------------------------

            Elini tutup bütün gün inşaat izleyebilirim belki.Kullanılan demir ve çimento miktarları ve bunların tutarları üzerine başlayan sohbetimiz bizi müzik,edebiyat,sinema ,bilim,tarih vb konularda bilgi alışverişine sürükler.

            Vinçler inip kalkar ve biz onları tüm hayranlığımızla izlerken sen bana birşeyler katarsın,ben de sana birşeyler katarım.

           "Kaç günde biter ki bu inşaat?"

            "Acaba kaç kişi ekmek yiyor lan buradan?"

-------------------------------------------------------------------------------------------

            Omzuma başını yaslarsın,bir kaza sonrasını izleriz belki günün birinde."Kaza nasıl olmuş?"diye fikir yürütürüz belki.Kurtarılan yaralı olursa alkışlarız.Bunların arasında da yine sohbet ederiz.

            Araba enkazını çekici kaldırır ve biz bunu tüm hayranlığımızla izlerken sen bana birşeyler katarsın,ben de sana birşeyler katarım.

           "Frene geç basmış,erken bassaymış kaza olmazmış zati."

           "Kaç paralık hasar çıkar acaba?"      

Yeah kafamdaki süper ilişki bundan ibaret.

5 yorum:

 1. çok sevimli ya:)
  belki de esas olması gereken iki tarafında en doğal hallerini ilişkiye katmalarıdır,maskelerden kime fayda gelmiş ki..
  vallahi bence olmuş:P

  YanıtlaSil
 2. sevgili demirbey,

  ilişki ideolojinizi okudum. beğendim. şahsi gözlemlerime göre paylaşımların yalınlığı ve görünürlüğü ikili ilişkilerde her zaman olumlu yönde etkili olmuştur.

  inşaat gözlemlerine ek olarak discovery channel'dan iki bisküvi arasına dondurma nasıl yapılır da ilave edilebilir. zira şahane bi fabrikasyon sürecidir.

  bence bu da gol değilse bu adamlar futbolu bıraksınlardır. size bu uğurda başarılar dilerim.

  bu arada istanbulun gerçek fatihi ciguliyle aynı şeyden içiyor olabilir bence. ama yine de cigulininki biraz daha fazla dozda diye düşünüyorum.

  saygılar.

  YanıtlaSil
 3. moruk hislerimize tercüman oldun,eğer böyle bir manita bulursan kendine kardeşi olur,kuzeni olur,arkadaşı olur bana yaparsın.gözlerinden öpüyorum.

  YanıtlaSil
 4. tabi sami bey,kanbağı olan bilimum bayan akrabaları size yönlendirmezsem adam değilim.en doağl hal yanında biraz da bilgi hayranlığına dayalı ilişkidir aradığım ki bunu tuğçe hanımlar da farketmişler

  YanıtlaSil
 5. he vala bende aynı böyle bi ilişki arıyorum :D malunuz baharda geldi artık :)
  bide şey isterim ben ama mesela; nebileyim en basitinden bi sienmaya falan gidince mesela, off burası ne kadar kaznıyodur acabaa!! kirası şu kadar olsa giderleri bu kadar olsa üff geriye yine dünya kadar para kalırr.... =))

  YanıtlaSil

söyle güzelim dinliyorum?