21.03.2009

Yıl 2022

Nasıl bir hata yapmıştım?Henüz 35 yaşında olmama rağmen karımla şokella kaplarımızı ayırmıştık.Seksüel yeteneklerimizi henüz kaybetmemiş olduğumuzdan şimdilik yataklarımız aynıydı.Nefret ettiğimi bin defa dile getirmeme rağmen şokellayı çatalla yiyen,süren bir kadınla nasıl evlenmiştim.Pollyannacılık oynuyor ,'Allahtan reçele,bala ekmek banmıyor yoksa katil olurdum lan!' diye teselliler sunuyordum kendime.

              Bir de kızım var.Kızım olmasını istemezdim hiç gençliğimde ama oldu hem de malesef güzel bir kızım oldu.Şimdi 12 yaşında,adı Zuhalsu.Kızın başına birşey gelmesin diye koruyup kollamaktan ben helak oldum.Zira günümüzde yapılan araştırmalarda elde edilen verilere göre kutuyu açtırma yaşı 9'a düştü.Bu yaşta henüz erkek çocuklar ergenliğe girip kutu açma kapasitesine sahip olamadıkları için bilimum zerzevattan şüpheleniliyor.Nice zamandır eve patlıcanmış salatalıkmış kabakmış sokmadım.Hasretim sebzeye.

             Geçenlerde nereden esti bilmem,girdim kızımın odasına.Duvarlarında "Sanat Güneşi Ajdar" posterleri olan odasında sinirlerim bozulmasın diye duvarlara bakmamaya çalışarak kızımla konuştum.Lakin ince konuşmayı beceremem,beceremedim de...

              'Yavrum,baba kız artık birşeyleri paylaşmalıyız,senin erkek arkadaşın var mı bakalım?'dedim.

              'Bna çk ktü dvrandı vve gttieeaaaaühüühühü' diye ağlamaya başladı.'Aha' dedim 'Kızın kutusuna ilişip kaçmış.Emin olmadan gidip öldürmeyeyim çocuğu lightsaber'ımla,ne de olsa can taşıyor' diye düşündüm.O yüzden kızımdan detay vermesini rica ettim.

              'Yavrum ilişti mi sana?' dedim.

              'Yok baba.nağlakaki yaniee!' dedi.

              'Peki o çocuğu geçelim,herhangi bir insan evladı,bir başkası ilişti mi sana hiç?'dedim

               'İlişmek ne bba?'

               'Ya siktiler mi seni hiç diyorum kızım tövbe tövbe.'

              'Bba ya çk kbaasın bikere tmam mıııııı!Yk öle bşiy hç oolmadıaaa!' dedi

               Hay senin yamrı ağzına sıçayım dedim içimden.Kızımın bu cevabı içimi rahatlatıp mutlu etmişti beni.Ama bir yanım da üzgündü,keşke biri ilişmiş olsaydı lan kıza diyordu.Zira Aile Şerefi'ndeki Yaşar Usta gibi,kızıma ilişen adamın babasının karşısına geçip 'Bak beyim...' diye başlayan o meşhur tiradı da geçmek isterdi bu deli gönül.Yıl 2022 ama hala Aile Şerefi oynuyor tvlerde.7 boyutlu filmlerimizden sıkılınca açıp izliyoruz maaile.

              Ey okuyucu,birebir sohbet etmiş olduklarımız bilir,hep güzel bir kadınla evleneyim istedim gençliğimde.Bu sayede üstün ırk yaratmaktı hedefim.Ama bu güzel kadının meyvesinin kız olacağını düşünmüyordum hiç.Oğlum olur,o da annesinden güzel dış görünümü,bendense düzgün kaşlarımı alır ve çok yakışıksal bir eleman olur diye düşünüyordum.Sonra bunun yaşamı boyunca çevresinde güzel kızlar olur ve bu güzel kızlardan olgun erkek hastalarını da ben alırım kendime diye tatlı hülyalara dalıyordum.Olmadı,kız oldu.Hanımsa ikinci çocuğa izin vermiyor.Kaç defa prezonun ucunu gizlice delip girdim ilişkiye ama olmadı,gitti aldırdı günahsız çocukları.Ben günah içinde kaldım yeminlen.Bu arada evet 7 boyutlu görüntü veren tvlerimiz var ama hala ilkel prezoyu geliştiremedik.

              Gıda mühendisliği yapıyorum.'Hani yazar ya da senarist olacaktın lan!' diye bağırıyorum aynaya bakarak arada.Bazen de ekliyorum 'Are you big player?' diye.

             O gün çizgili pijamamı çıkarıp çağımıza -ki çağımızın ismi alüminyoum çağı-uygun kıyafetler giymek için dolabımı açtım.Parlak parlak,bundan 20 yıl önce giyip sokağa çıksam 'OĞLAN' diye çağırılacağım kıyafetlerden birini seçip işe gidecektim.Fakat dolabın kapağını açmamla iki çıplak adamı karşımda bulmam bir oldu.İkisi de edep yerleri yerine gözlerini kapıyorlardı.Hemen birkaç saniye  içerisinde kendi uzvumla onlarınkini karşılaştırıverdim.Neşelendim.

              Gardrobumda iki çıplak adam bulmama rağmen gevrek gevrek gülüyordum.Hemen olmam gereken hale ciddi bir hale döndüm.'Kimsin lan?' dedim

               "Amcacım ben Zuhalsu'nun erkek arkadaşıyım,memnun oldum tanıştığımıza"

               "Ben olmadım lan.Söyle kızıma iliştin mi ha?" dedim.

               "İlişmek ne amcacım?" diye sordu.

               "Siktin mi kızımı laaan,adamı delirtme" diye bağırdım en sonunda.Bu ise "Ya amcacım siktim tabi.Vallahi Avropalılaştık.Yıllar önce benim bi Fransız sevgilim vardı.Bi gece babası çekti beni kenara 'Dün sen kızımı niye iskmedin?' diye bi güzel dövdü.O gün bugündür tuttuğumu öperim."diyerek ölüm fermanını bizzat imzaladı.Dizimle vura vura kötürüm bıraktım iti.Sıra diğer elemana gelmişti.Adamı sorgusuz sualsiz kötürüm bırakmaya karar vermiştim lakin dizimi kaldırmamla 'bir saniye efenim benim durumum biraz farklı' demesi bir oldu.Durdum,dizimi indirdim. "Efenim ben o kızla herhangi birşey yaşamadım,yaşamam da sözkonusu değil zati." dedi.Sevinmiştim,tam ağzımı açıp 'Aferin ' diyecekken "zira o kız benim öz evladım,babasıyım ben onun" diye devam etti.Dizlerim üzerine çöküp kaldım."Yıllar yılı 'Kaşını gözünü babadan almış,sinir hastası olma huyunu babasından almış' diyip durdular,nasıl olur lan?" diye haykırdım.

              Bana gerçekleri anlatmaya başladı.Bir ara dikkatimin başka şeylere kaydığını görüp sinirlendi,neden kendisini dinlemediğimi sordu.Anlattığı şeylerin ciddiyetinin şu anki hali olan çıplaklığı sebebiyle uçup gittiğini belirttim.Dolaptan röbdeşambrımı alıp anlatmaya devam etti.

              Ey okuyucu ben yıllar yılı kocaman bir yalan yaşamışım meğerse.Kızım başkasındanmış,o kürtajların hiçbiri benden kaynaklı değilmiş,karım diyip koynuma aldığım el kızı başkalarıyla seksten sekse koşuyormuş.Ben ise zaten kısırmışım.Kısır ne lan???Hemoroid bile ilk duyuşta bir 'Vay!' dedirtirken kısır ne Allah aşkına.Karşımda duran adam sözlerini kısır olduğumu açıklayarak bitirdiğinden ve benim beyin mekanizman sadece son söylenenleri hafızada tutabildiğinden ben sadece kısır oluşuma üzülüp hüzünlendim.Yıkılmış bakışlarla testislerimi avuçladım.Yıllar öncesinden hayal meyal hatırladığım bir türkü geldi aklıma nedense 'Testisi elinde' isimli.

              Dizimle vuramadım kendi testislerime hınçla.Yaş otuzbeş yolun yarısı edermiş.

               

11 yorum:

 1. ahahaha
  gerçekten çok iyi

  ''Sana olan aşkım bitti diyen bir kadın , %90 yeni birini bulmuştur'' der F.Barradon.
  Demek ki sordun cevab veremedi
  Sağlık olsun :)

  YanıtlaSil
 2. kemalettin tuğcu eseri okumuş gibi oldum kardeşlik,gözlerim yaş dolu dolu.ama şunun farkına varmamı sağladın.hakikatten biz 2022'ye kadar yaşarsak ve bizden sonraki neslin ergenlik yaşı gittikçe düştüğü kanıtlanmışken bunlar bırak karıyı kızı bizi bile sikerler demir'im.ben sana o kadarını diyorum.gençlik yozlaşıyor dejenere oluyor.

  YanıtlaSil
 3. oyy oyy.kutu açma yaşı da pismiş ha.

  YanıtlaSil
 4. :D evet resmen kemalettin tuğcu. hatta azcık daha tasvir koysaydın bi peyami safa bile olabilirdin. ağlaya ağlaya okunması gereken bi öykü aaskfgkdsj :D

  YanıtlaSil
 5. şu sınav stresinin içinde gece gece güldürdün ya hacı, allahta seni güldürsün :) öperim.
  sakın geç kalma erken gel ;)

  YanıtlaSil
 6. ikinci kez baktım yine koptum ya:D. çok deli yazıyorsun yane. sen yazmaya devam biz de okumaya! :d

  YanıtlaSil
 7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 8. zuhalsu isimli ve "Bba ya çk kbaasın bikere tmam mıııııı!Yk öle bşiy hç oolmadıaaa." şeklinde konuşan kız senin çocuğun olmadığı içün sevinmelisin bence. ayrıca kısır olduğundan prezoyada ihtiyacın yokmuş. öyleyse neymiş: sevişmek sevişmek sevişmek.
  yemişim üstün ırkı!

  YanıtlaSil
 9. Kardelen Erdem18 Nisan 2009 11:53

  "Are you big player" kısmına kadar yarıla yarıla güldüm be hoju...Ne farkın var bizi güldüren profesyonel komiklerden diye düşünmeden kendimi alamıyorum...

  YanıtlaSil

söyle güzelim dinliyorum?