8.12.2009

KAŞAĞI


Seks için yanıp tutuşmasına karşın tam olarak bunu yapıp yapamayacağından emin değildi.Zira hayatında -ki bu yaklaşık 25 senelik bir hayat- hiç seks yapmamıştı.Çok kereler yaklaşmıştı sekse,fakat hep birşeyler ters gitmiş,olmamıştı.Osurukvari bir ses tonuyla bir kutu battal boy prezervatif istedi eczacının kalfasından.Kalfa bu osuruk sesi duyamayıp 'Efendim?' diyince,parmağıyla göstererek  'Şunlardan...' dedi 'Şunların en büyük boyundan'.Prezervatifi alıp eczaneden çıktı.Ev yolunda yürürken bütün gözler üzerindeymiş gibi hissediyordu.Yarı gururlu,yarı utangaç tavırla yürüdü tüm yolu.

Eve gelir gelmez ilk işi bilgisayarını açmak oldu.Yıllardır izleyicisi olduğu porno siteye girdi.Sınava son gece çalışıp bu çalıştığının yetmeyeceğini düşünerek tekrar yapma maksatlı sabah 5'e saat kuran öğrenci gibiydi.Sex Tags butonuna tıklayıp video türlerini listeleyen ekranı açtı.'Real amateur'!İşte bu sefer işine yarayan buydu.Dört video seçti.Seçmiş olduğu videolar inerken mutfağa gidip henüz kapağı dahi açılmamış peripellayı alıp geldi bilgisayarının başına.Bir yandan videoları izleyip bildiklerini tekrar etti,bir yandan da bir kavanoz dolusu çikolatalı fındık ezmesi peripellayı kaşıkladı.Şehvetlenmeye başlamıştı bile.

Seks hakkında aklına takılan soruları ise kimseye soramıyordu.Çünkü kimse (ev arkadaşı dışında kimse)kendisinin halen ümit milli olduğunu bilmiyordu.Google'dan medet umdu.Sordukça sordu google'a ev arkadaşını beklerken.İyi kötü cevaplar da buldu.Artık bir an önce akşam olsun istiyordu.25 senedir beklediği aktivitenin,fanatik takipçisi olduğu 'Ezel' dizisi ile aynı geceye denk gelmesine ise çok ama çok üzülüyordu.Bilgisayarı kapamadan önce google a son bir soru olarak 'Ezel;dizi;izle;tüm bölümler' yazdı.diziizleyelim.com dan bu kaçıracağı bölümü izleyebileceğini öğrendi.Daha bi mutlu oldu.Twitter'ına 'Seks seks diye nicesine sarıldım,benim sadık yarim masturbasyonDU!!!' yazıp bilgisayarı kapadı,salona geçti.

Harun salonda tv izlerken ev arkadaşı Hami geldi.Hami Harun'un bugüne dek kimseyle birlikte olamamış olmasına çok üzülüyordu.Bu nedenle o akşam eve bir kız getirecek ve ev arkadaşı Harun'u da başlatacağı şölene davet edecekti.Kim bilir belki Harun şölene iştirak edince Hami de odadan çıkıp Harun'un daha rahat takılmasını sağlayacaktı.Harun,Hami'ye eczaneden aldığı şeyi gösterdi.Hami bir kahkaha patlatıp sadece uzvunu kaplayacak büyüklükte bir prezervatifin yeterli olacağını,prezervatifin tulum adı verilen kıyafetle bir yakınlığının olmadığını söyledi alaycı bir tavırla. " Olamaz mı?Benimki çok büyük,inormıs boyutlarda olamaz mı arkadaşım?" diye çocukça çıkıştı Haurn.Hami sadece 'Göreceğiz!' demekle yetindi.

Temiz çarşaflar serildi,kokular sıkıldı ve sonrasında da hanım kız eve geldi.Vakit nakittir düsturuyla Hami ve kız Hami'nin odasına geçtiler.Hami içeri girmeden önce Harun'a yarım saat sonra içeri gelmesini tembihledi.İkili içeri girer girmez Harun kendini banyoya attı.İçeri kokmuş bir halde girmek ve büyüyü bozmak istemiyordu.Bir yandan da içi içine sığmıyordu.Bu heyecanla erken gelirim lan diye korkup önlem babında bir tur patlattı.Duştan çıkıp salona geçti ve vaktin geçmesini beklemeye başladı.Vaktin hızlı geçmesini sağlamak için de Ezel i açtı.30 dk'nın dolmasına beş dakika kala Hami çıktı dışarı kan ter içinde.Ciddi manada 'kan' ve 'ter' içinde.Ellerini yıkayıp Harun'a beş dakika sonunda gelmesini tembihledi son kez.Harun hemen odasına koşup kavanozun dibinde kalan peripellayı da kaşıkladı.Eşofmanının cebine battal boy prezervatifini koydu ve 25 yıllık makus talihinin değişeceği odanın kapısına dayanıp açmadan içeriyi dinlemeye başladı.İçerden ağlama sesleri geliyordu.Sesleri önemseyecek durumda değildi.Hami'nin kendisine tembihlediği zaman dolunca elini kapının koluna attı.Ama birkaç saniye öncesinde seks için yanıp tutuşan bedeninde o kapı kolunu aşağı indirecek gücü toplayamadı.Kapının önünde o da ağlamaya başladı.İçeri giremiyordu ve bundan sonraki zamanlarda Hami'nin yüzüne nasıl bakacağını,içeri girmeyişinin nedeninin ne olduğunu nasıl söyleyeceğini bilmiyordu.

"Ezel'i kaçıramam" dese olmayacaktı,odaya beraber sıktıkları oda parfümünün kokusunun midesini bulandırdığını bu yüzden içeri bir türlü giremediğini söylemeye karar verdi.Aslında Ezel'i kaçırmak istemediğini söylese daha iyiydi.Bu sırada Hami ise içeride gözleri kapıda 'Sen gelmez oldun' adlı acıklı azeri türküsünü mırıldanıyordu.Belki de bu acıklı türkü ağlatmıştı hanım kızımızı kim bilir.

Hami birkaç saat sonunda odadan çıktığında ikili koltukta ağlayarak Ezel izleyen Harun'a neden gelmediğini sordu kızgın bir tavırla.Harun ise pişkin pişkin "Çok içli bölümü kaçırdın oğlum,duygu sağanağı adeta.Bırak gel içeriyi bari sonunu izle de sebeplen" dedi ve cümlesi biter bitmez hıçkırıklara boğuldu.Hami, Harun'un erkekliğine dil uzatıp zevklenmeye döndü.

Hami içeride olduğu süre zarfında Harun içti,çok içti.Hem sigara hem bira içti.Ve ağladı,çok ağladı.İyice kafası güzel olunca da mutfağa gitti.Issız Adam izledikten sonra bir gazla almış olduğu siyah saplı paslanmaz çelik,afili bıçak setine baktı.O güne kadar hiç kullanmamış olduğu,bıçak setinin en büyüğü olan satırımsı bıçağı aldı eline.Minimal ve bir türlü kaldıramadığı uzvunu yatırdı nimet konan yere,mutfak tezgahına it!Ve satırı indirdi.O kadar sinirliydi ki kendine,acıdan bağıramadı bile.Bunu hakettiği bir ceza olarak görüyordu.

Artık mobil olarak nitelendirilebilecek uzvunu eline aldı.Seks dönen odaya daldı:

"Seks seks diye nicesine sarıldım,benim sadık yarim masturbasyondur ulan!Niye aklımı çeliyorsunuz bana seks sunup?Ben iki gram geçici zeks için masturbasyona ihanet ettim.Artık seks gibi masturbasyon da haram bana.Alın ulan diyetinizi!" dedi ve aletini hanım kızın suratına doğru fırlattı.

Harun hala aramızda ve hala Hami dışında kimse bu sapkının rezilliklerini bilmiyor.Hami efendi adam,sır tutar.

8 yorum:

 1. bence yazının ismi "taşağı" olsaymış daha makbule geçermiş.
  hacım yazı da on numara bu arada. modern gencin silsileleri ve ezel. paripella'ya da bittim :)

  YanıtlaSil
 2. we all love bim dude!we all love...

  YanıtlaSil
 3. demir bey burdan ne çıkarmamız gerekiyo 24 yaşına kadar milli olamayanlar bi daha olamaz mı??ayrıca kriz geçiren bir erkeğin böyle bi kıyım işlemi yapması hiç inandırıcı gelmedi bana.normal hayatta olsa olsa karıyı kızı tenhada sıkıştırıp önce tecavüz edip sonra kesen biri olurdu o arkadaş o krizden sonra veya bilemedin cemaatçi falan olurdu bu işlerden elini eteğini kesip.bana bi filmdeki bi sahneyi hatırlattı biraz da o yüzden etkilendim. ama çok gerçekçi bulamadım...

  YanıtlaSil
 4. yorumum yazıya değil miskin'e olacak izninizle demir bey. filmin adı"little children"(tutku oyunları) mıydı?çünkü aklıma direk o geldi.

  YanıtlaSil
 5. kate winslet oynuyodu başrolde.sanırım adı tutku oyunlarıydı ama tam emin değilim döt:)

  YanıtlaSil
 6. o ıssız adam bıçak seti nice gençleri bu setten ekmek yenir diye ümitlendirdi ama yok yani. bi de ezel hakkaten güzel dizi olm.

  YanıtlaSil
 7. sevdim bu hikayeyi...sami hazinses sen de iyisin ha...

  YanıtlaSil

söyle güzelim dinliyorum?