9.01.2011

Senin Kedi Canını Sikerim

Neydi bu halim? Nereden baksan elimde kalıyordu yaşadıklarım. Tek karlı olduğum nokta istediğim zaman öpüp elleyebilmemdi. Çünkü o benim sevgilimdi. Çıkma teklifin kabul mü oldu? Seçimi kazanmak gibidir bu. Ertesi gün gider mazbatanı alırsın. İlişkinin mazbatası da göt meme elleme dudaktan öpebilme hakkıdır. O hakkı alırsın ilişkinin ikinci günü. Buraya kadar herşey ilişkinin ne über birşey olduğunu düşündürttü değil mi sizlere? Ama daha ilişkinin ikinci günündesiniz. Ayrıca uyarayım ellediğiniz popo meme hep aynı. Hiç aynı porno filmi tekrar tekrar izleyen erkek var mı aranızda? Ben de onu diyorum işte...

Kadın sesi girmemişti kulağımdan içeri nicedir. Anne sesi bacı sesi dışında kadın sesi işitmiyordum. Sese alışmam birkaç ayımı almıştı ve bu benim için bir sorun değildi. Ama zaman geçtikçe kadın mağazası gezmeler (edit: Ankamall bershka mağazasına gidin. Mağazanın tam kapısını gören korkuluğa dikkatlice bir bakın.erkeğin içinin burkulmuşluğu demire yansımış, güpgüşlü demir korkuluk yamulmuş gitmiş, sanat eseri sayılabilir o korkuluk) , romantik komedi izlemeler, her saçına başına-her aldığına 'dünyadaki en harikuleyt şey bu' tepkisi dışında tepki verememeler. Yine de ben bunların hepsini sineye çekebilecek suskunluktayım, bakmayın burda car car saydırdığıma. E fazla konuşkan olmayınca da pek sorununuz olmuyor. Sadece he abi lafını hı hı aşkısı canısı şeklinde cover lamanız ve buna bağlamanız yetmekte.

Gelin görün ki birgün karşı çıkmamamın imkansız olduğu bi teklifle dikildi karşıma. Ortak bir facebook hesabı açmamızı bu facebook profilinin adının da onun adı-benim adım ve ortak soyadımız olmasını istiyordu. Örnek vermek gerekirse "ceren-harun sevdacanlıları" , "engin-altan düzyatan" veya veya "bahar-cemil böyleorallıanallıseksyapıyoruzçünküçiftizbizveçiftleristediklerigibisevişmeözgürlüğündedirler" gibi bir adla hesap açacaktık, ortak arkadaşlar, her konuda ortak yorum ve daha aklıma gelmeyen binlerce 'ORTAK' şey. Böyle bi fantezisi olmasına saygı duyduğumu, ama işe dahil olmak istemediğimi belirttim nazikçe (Nazikçe tabi canım: bilen bilir, böyle tartışmalarda sesimi casey affleck tonunda kullanırım) . Ama bu arzusunu doyasıya yaşaması için kendisine fake hesaplarımdan birini verebileceğimi belirttim. Celallendi, bense casey affleck tonunun bile fazla olduğunu düşünüp sesimi sonuna kadar kıstım. Güzel, harikuleyt, kusursuz bir ilişkinin bu şekilde yürüyeceğini düşünmesine anlam veremiyordum. Şifremi vereyim dedim "yok" dedi. Hesabı toptan kapatayım dedim, ikna olmadı. İnatçıydı, hangi kadın değil ki...

Kendi hesabım, profilimden tiksindim tomurcuğumun aklındaki şeyden ötürü. Demin verdiğim hesap ismi örnekleri benim halihazırda bulunan facebook profilime uymaktaydı. Emre-Demir GÜÇDEMİR. "Bilen bilmeyen gay sanar lan beni, homofobik adamım ben. Doğunun batıya bakan yüzüyüm dediysem bu batının doğuya bakan yüzü olduğum gerçeğini de değiştirmez, tutucuyum ben!! emre de demir de erkek ismi. Sikerun!!!" .Okur, var ya o an gerçekten iki ismimden biri unisex olsaydı da kötünün iyisi ex yarın dediğine geleydim diye bi türkü yazdım, onu da paylaşırım bi ara sizlerle.

Ben de zaman zaman kişilik bölünmeleri yaşamışımdır (liseli gibi "psikolojik bi hastalığım var" cümlesiyle ekmek yeme peşinde değilim) , kişiliksiz davranışlarım da olmuştur her ne kadar yaşar usta olmak için çırpınsam da. Oluyor yani bunlar arada. Ama okur kısaca demek istediğim şu : Arada bir benim de, kişiliğimle ilgili sorunlarım oluyor ama asla sevgilimle birleşip ortak facebook hesabına girecek kadar değil. Belki okurlar arasında da vardır böyle hesabı olan, ama burası benim blog um ve buradaki sınırlarım işkembemle sınırlı. İşkembeme dayanarak aforizmayı veriyorum: Acıyorum lan kişiliğini kaybetmiş olan bu tür insanlara.

Eğer bu durumu iki taraf da isteyerek yaşıyorsa akıllarına tüküreyim. Ama yok, birinden biri istemeyerek bu işe dahil olmuş ve dahil kalmışsa onlara sesleniyorum: Eğer kızsan, ben kızların neden bir erkeğe ihtiyaç duyduklarını pek bilmem memeniz götünüz taş gibi yani ne gerek var bize,benim memem götüm falan olsa ben yeterdim kendi kendime ne gerek sakallı kıllı adamlara? Yine de gelin ne istiyorsanız ben halledicem. Ha eğer erkeksen , canım kardeşim iki meme göt için çektiğin ağız kokusuna değmez. İlişkiye harcayacağın parayla her ay 2 gece şehrazat'ın kralına koyabilirsin, cidden lan!

(Edit : 2. Foto yazıyla alakasız ama onca am göt meme dedik inciye selam olsun)

12 yorum:

 1. fsdgfdhg. o değil de ortak hesap olayını ben de algılayamıyorum. bi de fotoğrafların altına " teşekkür ederzz cnmmm:)))" falan yazıyorlar. ıyh.

  bi de filmi önersene sen yine de. film filmdir. başarını görelim.

  YanıtlaSil
 2. düşman başına gerçekten. hayatta tiksindiğim sayılı şeylerden ortak facebook hesabı. korku filmi gibi resmen.

  YanıtlaSil
 3. Hayır size ne ki isteyen istediğini yapar, ben başkalarının hayatlarını bu kadar umursayan insanlara cidden şaşırıyorum, bence çift hesabı almakla burada onun kritiğini yapmak -düşman başına,ıyk mıyk böğğh gibisinden- aynı hesaba çıkar.

  YanıtlaSil
 4. öncelikle : Sakin ol şampiyon
  ben buradan yasa çıksın yasaklansın vs demiyorum,dedim ya burası benim işeyerek belirlediğim bölgem, benim fikirlerimin döküldüğü özgür bir yer. burada yazdığım herşey de 'ben'cedir.
  Vaktim bol benim,istersem kulak akıntısının bile kritiğini yaparım ne sen ne başkası da beni en azından burada(tekrar edeyim benim bölgemde) kısıtlayamaz

  YanıtlaSil
 5. Ağzına sağlık!
  Mevzu şu ki, biz velet annemler hala anneyken iyileri güzelleri anlatmaya korkarlardı, velakin nazar diye bir şey vardı, "falım"dan çıkardı. Mutluluk fotoğrafları ancak çerçevelenir o da vitrin önünü süsler, ya da duvara konuk olurdu. "4 duvar arasında yaşamak" diye bir kavram daha vardı ki, annem mesela "ar"ından utanır iyi olmasa da geçirdiği gece utanır kimselere anlatmazdı. Şimdilerde nazara değmeden bittiğinden aşklar sevdalar, kısa zamanda neyi yayınlarsak kâr. O yüzden "şıpsevdi"den çıkıyor artık aşklar.

  YanıtlaSil
 6. @ calamity - yorum harikuleyt de yahu senin niye blog un yok?

  YanıtlaSil
 7. Begenmene sevindim, yorum içimden geldiği gibi. Bu da benim blog um; kubracakar@blogspot.com, belki takip etmeye değecek birşeyler bulursun.

  YanıtlaSil
 8. lan hiç bizi şehrazat ortamına sokmuyon ayıp ediyon

  YanıtlaSil
 9. lan mı? canın sağolsun başbakanım! ıaaah! elim amaliyatlı (@adsız)

  YanıtlaSil
 10. lan tabi zoruna mı gitti :) yazıyı sevdim biraz eksikleri var tabi ama herkesin içinde söylemiycem

  YanıtlaSil
 11. Caps`e guldum. Sukunu verdim.

  YanıtlaSil

söyle güzelim dinliyorum?