25.05.2012

Adem İsminde Biriyle Papaz Oldum Sevdiceğim Uğruna

Kabuk değiştirmekse kabuk değiştirmek. Binlerce karakter ve 140 karakter arasında kalan duygu hezeyanları ne olacak? Ben hastalıklı adamım. Kafamdan geçeni dışa vuramadığım anlar ateşim çıkar, karnım ağrır, karnının ağrıdığını söylerken aslında cayyyır cayır regl olan kızlar anlar beni ancak.
- Biraz hastayım. Neyin var diye sorarsan da karnım ağrıyor.
      
 Bundan kelli 'Aaa twitter için çok uzun olur bu. Ama gel gör ki bunu hikayeye de oturtamam, kısa kalır' diyerek çöpe attığım aklımdan geçen herşeyi buraya yazacağım. Yer benim gök benim. Türkü bakışlı yarime de buradan sitem ederim bol bol. Gerçi onun için twitter bazen yetiyor gibi. Hatta dün şöyle bir baktım da sitemime, şikayetime. Çok komik lan. ' demirbey ' diye aratın, çıkar.

Başka hitap bul lan yarine. 'Türkü bakışlı yar' benim çağırgacım.
Son alınan karar da şu ki: Bilen bilir; buraya yazı düşende hemen reklam peşinde koşarım. Sırf bu yüzden açık olan bir Facebook hesabım var. Bundan sonra günlük babında, küçük duygu patlaması minvalinde girdiğim postları Facebook, Twitter gibi mecralardan reklamlamayacağım. Bu reklam işini sadece emek emek, harıl harıl, kafa patlatarak yazmış olduğum önceki tip yazılarımda yani hikayelerimde uygulamaya devam edeceğim. Daha aktif, daha bir gül cemal güldürmeli blog haline gelsin diye herşey.

Israrla sen gül diye yaptım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

söyle güzelim dinliyorum?